Новини 23:26
« Обратно
Вземи в gLOG
ФК Тунджа 1915 Ямбол(старша възраст) 3 - 3 ОФК " Ямбол 2004 "
Отборът старша възраст на Тунджа записа равенство 3-3 в последната си проверка преди началото на първенството в бургаската група.Възпитаниците на Добри Добрев играха добре и превазхождаха своя съперник в по-голяма част от двубоя.Младите надежди не се стреснаха от опита и по-голямата възраст на своите съперници и още в началото успяха да поведат чрез Ивелин Петков,който с премерен удар с левия крак промени нулевото равенство на терена.Малко след това ОФК Ямбол изравни.След бързата размяна на голове юношите диктуваха играта и отново чрез Ивелин Петков поведаха след добра атака и хубаво завършващо отиграване на деветката си ,който овладя топката и с воле я прати в обратния ъгъл на вратата.Резултата отново бе изравнен след грешка в защитата на Тунджа.През второто полувреме двата отбора отново си размениха по един гол,но отново юношите играха с повече настроение и идеи от своя противник.
11 Септември 08, 23:26    Коментари (12)